personažai
personažai ir animatoriai}

Nuostabiausi personažai ir animatoriai

Kaina: nuo 75 eur
Vaikams: iki 99 metų
Personažas tai ne tik šventės puošmena, tai nuostabi šventinė pramoga su nepakartojama programa! Atgijusiose Pasakose gyvena jau virš 100 skirtingų personažų, bet mums to negana!!! Mes norime, kad visų vaikų širdys šokinėtų iš laimės, vos pamačius būtent SAVO patį mylimiausią, patį laukiamiausią, patį pačiausią personažą, todėl personažų gretas nuolatos pildome naujais pasakų, filmų ar filmukų herojais.💗
Personažas atneša laimės ir šypsenų į vaikų ir suaugusiųjų šventes. Smagios šventinės programos adaptuojamos pagal patį personažą, vaikų/ suaugusiujų amžių, pomėgius bei šventės tematiką. Personažą drąsiai galima kviesti į vaikų gimtadienius, darželių ar mokyklos išleistuves, stovyklas, darželius, krikštynas, į pirmą komuniją. Taipogi, norint smagiai užimti mažuosius vestuvių, jubiliejų ar kitų švenčių metu. Paslaugas teikiame ir suaugusiems, todėl mūsų šaunieji herojai gali džiuginti ir tapti originalia dovana (ir tuo pačiu pramoga) suaugusių žmonių gimtadienio, jubiliejaus ar kitų ypatingų progų metu. 💗
Kiekvienas personažas yra skirtingas, todėl ir siūlomos veiklos- skiriasi. Šiame puslapyje pateikiamos pagrindinės šventinės programos, tačiau kiekvienas personažas ir taip turi individualius žaidimus, veiklas, kurie labiausiai atspindi jų amplua. Griežtai pagal programas nedirbame, nes gerbiame ir mylime Jūsų vaikučio/ių savitumą, išskirtinumą ir veiklas adaptuojame taip, kad tai būtų būtent Jiems smagiausia pramoga, nes dėl jų džiaugsmo ir atkeliaujame.
Šventinės linksmybės trunka nuo 1 valandos iki begalybės linksmybių laiko. Priklausomai nuo trukmės daugėja veiklų, pramogų, žaidimų. Turime daug patirties net ir kelių dienų trukmės renginiuose , kuomet su miegui skirta pertrauka, vedame renginius 2 ir daugiau dienų.

* Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje, tačiau Vilniaus mieste ir jo rajone siūlome išskirtinę - mini pasveikinimo pramogą, kuri trunka tik 20 minučių. Kaina 50 eurų.

** IŠIMTIS. Užsakius šventę su maskotu (personažu, kurio pilnai veidas uždengtas) programos kaina 75 eurų, tačiau dirbame 35-40 minučių. Trukmė ir kaina kinta dėl kostiumų. Stengiantis sukurti kuo panašesnį realaus personažo atitikmenį, kostiumai sukurti su itin susiaurintu matymo lauku, dalinai suvaržomi tam tikri judesiai ir aktyviai dirbti su tokiu kostiumu ilgai yra per sunku, nes juose itin karšta. 😊 Todėl šiuos kostiumus siūlome rinktis pačių mažiausių šventėse, reklaminėse akcijose, fotosesijoms.