Moteriški personažai
MOTERIŠKI PERSONAŽAI
Vyriški personažai
VYRIŠKI PERSONAŽAI
Mascot
MASCOT

Personažai vaikų gimtadieniui

Vaiko gimtadienis - laukiamiausia šventė šeimoje. Jos laukia visi: tėveliai, seneliai, draugai, giminaičiai ir žinoma pats vaikutis! 😊 Šiuo džiaugsmu norima dalintis su visais mylimiausiais žmonėmis. Kad džiaugsmas šventės metų neblėstų, o tik augtų ir solenizanto (sukaktuvininko) akys nenustotų spindėti džiaugsmu – į šventę yra kviečiami ir mylimiausi vaiko personažai. Tai ne tik puiki pramoga vaikui, bet tai ir svajonės išsipildymas. Vaikai svajoja gyvai pažaisti su savo mylimais personažais. Mūsų personažai yra nepaprasti, nes jie atgyja tik tuomet, kuomet juos pasikviečia į šventę. Jie visuomet pasiruošę ir pasipuošę, su tematinėmis veiklomis, žaidimais ir užduotimis, panašiomis manieromis, kalbėsena. Vaikas turi patikėt ir pasitikėt. Tuomet personažas lengvai randa kelią į kiekvieno vaikučio širdelę.

Vaikų užimtumas

Vaikų užimtumas ir svajų išpildymas ne vienintelė nauda. Tuo metu, kol vaikučiai smagiai šėlsta su mūsų personažu/ais, tuo metu tėveliai:
1. Gali smagiai šnekučiuotis tarpusavyje. Išsikalbėti po ilgo nesimatymo, paruošti paskutinius užkandukus ir/ar papuošimus.
2. Jeigu tėveliai būna nepažįstami ar mažai pažįstami (neretai pasitaiko per darželių, mokyklų išleistuves, gimtadienius, kuomet pakviečiami darželio draugai su tėveliais ir tt.) tuomet personažas padeda sukurti jaukią atmosferą. Vietoj tvyrančios nejaukios tylos, skamba vaikų ir tėvų juokas, jie aptarinėja vaikų veiklas, stebi ir linksmai leidžia laiką.
3. Pagal pageidavimą, tėveliai gali būti įtraukiami į veiklas. Tokiu būdų, bus užtikrinamas visų šventės dalyvių užimtumas ir pakili nuotaika. Patikėkite, tėveliams atlikti vaikų užduotis pireikia kur kas daugiau pastangų ir originalumo. Tokie atsiminimai išliekia ilgam ir kelia nostalgiškas šypsenas.
4. Gali atsipūsti po ilgo pasiruošimo. Ramiai fotografuoti, ko negalėtų padaryti, jeigu tektų rūpintis vaikų užimtumu. Kas žinoma reikalauja laiko, patirties, drąsos (mintyse gali atrodyti lengva patiems pravesti vaikams žaidimus, tačiau esame girdėję daugiau nei šimtus istorijų apie tai, kaip vis dėl to neišdrįso, neklausė, nesudomino, vyko ne taip, kaip planavo) ir papildomų išlaidų (priemonės žaidimams ir veikloms- kainuoja).

Privalumai renkantis mūsų personažus:


1. Patirtis (daugiau nei 5 metai).
2. Pedagoginis išsilavinimas ir teatraliniai įgūdžiai (leidžia kokybiškai įsikūnyti į siūlomus personažus)
3. Tematinės, pagal personažus veiklos/ žaidimai/ užduotys.
4. Esame lankstūs ir prisitaikantis prie Jūsų siūlomos aplinkos (mums nesvarbu ar žaisime lauke, 1 kambario bute, darželyje ar dideliame žaidimų kambaryje).
5. Pagal pageidavimą ir išankstinį susitarimą į veiklas galime įtraukti ir suaugusius.
6. Atgyjame tam, kad Jūsų vaikas būtų laimingas.